Przejdź do treści

Blisko 73 mld zł wydał przez ostatnie 10 lat Inspektorat Uzbrojenia MON

72,9 mld zł wydał w ramach zadań realizowanych w latach 2011-2020 Inspektorat Uzbrojenia MON - przekazał PAP rzecznik Inspektoratu mjr Krzysztof Płatek. Zaznaczył, że 39,3 mld zł zostało skierowanych do polskiego przemysłu obronnego.

Świnoujście: Pierwsza dostawa LNG dla PGNiG w 2021 roku
Pierwsza w 2021 r. dostawa skroplonego gazu ziemnego dla PGNiG dotarła do terminalu LNG w Świnoujściu (Zachodniopomorskie) - podała w poniedziałek Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Spółka spodziewa się "pracowitego roku" i wielu dostaw gazu do Polski.
Akwizycje kolejnych złóż PGNiG w Norwegii zatwierdzone
Norweska administracja naftowa wydała formalne zgody na objęcie przez PGNiG Upstream Norway udziałów w koncesjach obejmujących złoża Kvitebjørn i Valemon na Morzu Północnym. Tym samym liczba koncesji, w których Spółka posiada udziały, wzrosła do 32, a nowo pozyskane złoża przyczynią się ...
Służba SAR już po pierwszej akcji ratowniczej w 2021 r.
Nowy Rok 2021 Służba SAR rozpoczęła akcją ratowniczą. Miała ona miejsce wczesnym popołudniem na wysokości Kuźnicy na Półwyspie Helskim od strony M. Bałtyckiego. Statek Służby SAR Bryza i Brzegowa Stacja Ratownicza we Władysławowie podjęli dwie osoby w stanie hipotermii z przewróconej...
Nowa jednostka inspekcyjno - patrolowa w szeregach floty Urzędu Morskiego w Szczecinie
Szeregi floty Urzędu Morskiego w Szczecinie, zasiliła nowa jednostka inspekcyjno - patrolowa - POLA I.
113 dostawa gazu do Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu
„Stena Clear Sky” -  szwedzki metanowiec w ten weekend dostarczył ładunek skroplonego gazu ziemnego do terminalu LNG w Świnoujściu. Była to 35. i ostatnia w tym roku dostawa oraz 113. w ogóle.
112 dostawa LNG dotarła do Terminala im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu
Do Terminala im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu dotarła 112 dostawa LNG. To 34 w tym roku. I nie ostatnia. Polskie LNG świętuje 5 - tą rocznicę od pierwszej dostawy skroplonego gazu zimnego.
Subskrybuj BEZPIECZEŃSTWO