Przejdź do treści

Uniwersytet Morski w Gdyni zaprasza do rekrutacji

Zapraszamy absolwentów szkół średnich do podjęcia studiów na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Praca na morzu albo w przemyśle okrętowym to szansa na interesującą karierę.
Rekrutacja do Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu
Zapraszamy absolwentów szkół podstawowych do wzięcia udziału w rekrutacji do Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu! Branża żeglugowa dzięki podejmowanym w ostatnich latach działaniom...
Praktyki morskie pod żaglami
Najbliższe miesiące podchorążowie dwóch najmłodszych roczników Akademii Marynarki Wojennej spędzą pod żaglami ORP Iskra. W poniedziałek (29 czerwca) okręt wyszedł z Portu Wojennego Gdynia. Na jego pokładzie znajduje się 29 studentów wojskowych pierwszego roku nawigacji...
Dni Otwarte online Akademii Morskiej w Szczecinie
Akademia Morska w Szczecinie zachęca studentów do zapoznania się z ofertą edukacyjną. W swoim komunikacie zapraszają do wirtualnego spotkania z uczelnią. "Spotkajcie się z nami w internecie - 24 i 25 czerwca zapraszamy Was na wydarzenie na Facebooku. W tym roku nie mogliśmy spotkać się w murach naszej uczelni - ale to nie oznacza, że zrezygnowaliśmy z uchylenia przed Wami drzwi Akademii Morskiej w Szczecinie".
Gdynia: poszukiwani studenci - wykonawcy badań w ramach projektu InnovaBio Pomorze
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni prowadzi nabór do kolejnej edycji projektu InnovaBio Pomorze. Wybrani w konkursie studenci nauk przyrodniczych zyskają szansę realizacji, we współpracy z firmami biotechnologicznymi, innowacyjnych projektów badawczych.
Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu zaprasza tegorocznych ośmioklasistów
Zespół Szkół Morskich im. inż. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Świnoujściu jest placówką, która podąża za potrzebami edukacyjnymi czasu. Obecnie dyrektorem Zespołu jest mgr inż. Marzena Gańcza, a organem prowadzącym - Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
100 - lecie Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Prezydent: to instytucja niezwykle zasłużona
Uniwersytet Morski w Gdyni to jedna z najstarszych polskich wszechnic, niezwykle zasłużona dla polskiej gospodarki, nauki i renomy naszego kraju na arenie międzynarodowej – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście z okazji obchodzonego w środę 100-lecia uczelni.
Subskrybuj EDUKACJA