Przejdź do treści

Konferencja naukowa we Włocławku: potencjał gospodarczy Dolnej Wisły

28 września br. odbyła się konferencja naukowa dotycząca wykorzystania potencjału terenów znajdujących się w obszarze Dolnej Wisły. Eksperci dyskutowali m.in. o kolejnych koniecznych inwestycjach, które pozwolą na dalszy rozwój różnych gałęzi gospodarki.
AMW Gdynia: seminarium siły morskie RP w Bałtyckim i światowym systemie bezpieczeństwa na morzu
W piątek, 25 września 2020 roku, w Bibliotece Głównej AMW, odbyło się seminarium naukowe zorganizowane przez Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich z okazji 70-lecia urodzin prof. dr. hab. Andrzeja Makowskiego.
Już w październiku Urząd Morski w Szczecinie odbierze nowy statek wielozadaniowy
W październiku Urząd Morski w Szczecinie odbierze nowy statek wielozadaniowy. Jednostka ma nosić imię Planeta I.
W Gdańsku podpisano list intencyjny ws.wspierania branży offshore
List intencyjny ws. powołania platformy współpracy na rzecz wspierania rozwoju sektora offshore w Pomorskiem podpisano w piątek w Gdańsku.
W bazie paliw PERN w Boronowie powstaje pierwsza instalacja fotowoltaiczna
W bazie paliw PERN w Boronowie powstaje pierwsza w tej spółce instalacja fotowoltaiczna. Ma przynieść kilkuprocentowe oszczędności w wydatkach na energię elektryczną. Oddanie jej do użytku planowane jest na październik. Od efektów projektu zależały będą kolejne tego typu ...
PKN Orlen przed fuzją z Lotosem: rozmawiamy o partnerstwach na nowych rynkach
PKN Orlen wykorzystuje okres przygotowań do przejęcia Lotosu na rozmowy z globalnymi partnerami, którzy oferują obecność na nowych rynkach i którzy umożliwią technologiczny skok do przodu w zakresie zielonej energii - mówił Robert Śleszyński, dyrektor biura ...
Port Gdynia dołączył do United Nations Global Compact
Port Gdynia dołączył do United Nations Global Compact, największej na świecie inicjatywy skupiającej biznes działający na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Subskrybuj INNE