Przejdź do treści

Targi Posidonia odwołane. Wydarzenie odbędzie się dopiero w 2022 roku

posidonia-events.com

Z wielkim żalem ogłaszamy odwołanie Targów Posidonia 2020, pierwotnie planowanej na czerwiec 2020 r., a następnie przełożonej na październik 2020 r. Podjęliśmy tę trudną decyzję po ścisłych konsultacjach z wieloma wystawcami  naszej społeczności morskiej, po ocenie obecnego stanu Covid-19 w krajach na całym świecie - podają na stronie Organizatorzy.

Niepokojący wzrost liczby przypadków w niektórych krajach i niemożność wiarygodnego przewidzenia, dokąd zaprowadzi nas pandemia w nadchodzących miesiącach, potęguje panującą obecnie niepewność, narzucając nam okoliczności, na które nie mamy wpływu.

Ponadto wysyłka eksponatów i złożoność podróży międzynarodowych, które są stale poddawane ponownej ocenie w miarę rozwoju wydarzeń, stanowią poważne wyzwania i praktyczne ograniczenia dla naszych międzynarodowych wystawców i odwiedzających, z wyraźną możliwością, że wielu nie będzie mogło odwiedzić Grecji. Bez nich Posidonia nie byłaby taka sama.

Jedną z wyjątkowych cech Posidonii są możliwości spotkań, interakcji i spotkań towarzyskich na wystawie i wokół niej oraz cieszenia się gościnnością, energią i zabawą, które otaczają nasze wydarzenie.

Obawiamy się, że to szczególne środowisko, które łączy greckie i międzynarodowe społeczności żeglugowe, może zostać osłabione przez Covid-19, a tym samym nie przyniesie rezultatów, których wszyscy spodziewają się i oczekują w Posidonii.

Zamiast tego rozpoczynamy przygotowania do kolejnej Posidonii w czerwcu 2022 r.
Z optymizmem i przekonaniem, że na długo przedtem wejdziemy do świata z Covid-19 pod kontrolą.

Międzynarodowe Targi Posidonia są organizowane regularnie co dwa lata, od roku 1969. Jest to największe tego typu wydarzenie, które skupia międzynarodowy przemysł stoczniowy oraz światowych ekspertów z tej dziedziny.

źródło/zd:posidonia-events.com