Przejdź do treści

III edycja Forum Wizja Rozwoju: 24-25 sierpnia w Gdyni

Trzecia edycja Forum Wizja Rozwoju - największego wydarzenia gospodarczego północnej Polski odbędzie się w terminie 24-25 sierpnia w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.
Premier Morawiecki: Polska przeciwna uzależnieniu płatności od celów klimatycznych
Premier Mateusz Morawiecki poinformował dziennikarzy na szczycie UE, że Polska nie może się zgodzić, by uzależnienie płatności dla każdego kraju, który nie przyjął na siebie celów ws. klimatu do 2050 r., miało odzwierciedlenie w konkluzjach Rady Europejskiej.
Podkarpacie: 9 mln szybkiej pomocy już przyznane dla ofiar nawałnicy
Prawie 9 mln zł trafi do poszkodowanych przez nawałnice, jakie od kilku dni przechodzą przez część woj. podkarpackiego. Kwota ta przeznaczona jest na wypłatę zasiłków do 6 tys. zł na zaspokojenie najpilniejszych potrzeb.
Premier Morawiecki z wizytą na zbiorniku Racibórz
Dzięki zbiornikowi Racibórz Dolny Śląskowi, Opolszczyźnie i Dolnemu Śląskowi nie grozi już wielka powódź, jak ta z 1997 r. – mówił w środę premier Mateusz Morawiecki, który odwiedził tę inwestycję. Szef rządu i minister środowiska Michał Woś zarzucili poprzednim rządom nieudolność w budowie zbiornika.
Wizyta Premiera na Pomorzu: "rząd inwestuje też w gospodarkę morską"
Rządowe wsparcie na ratowanie miejsc pracy i utrzymanie płynności finansowej w firmach po kryzysie wywołanym przez COVID-19  to główny temat dzisiejszej wizyty Premiera  RP Mateusza Morawieckiego na Pomorzu......
Premier: z Europejskiego Funduszu Odbudowy dostaniemy więcej, niż sugerowali nasi przeciwnicy
Z Europejskiego Funduszu Odbudowy dostaniemy znacznie więcej, niż sugerowali nasi polityczni przeciwnicy, nie mając świadomości tego, jak skutecznie potrafimy negocjować - powiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki.
Premier Morawiecki: Nie byliśmy głusi na wezwania do ratowania miejsc pracy, my te miejsca pracy uratowaliśmy
Nie byliśmy głusi, nie byliśmy odporni na wezwania do ratowania miejsc pracy, my te miejsca pracy uratowaliśmy; w czasach rządu PO, w którym wiceministrem był kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski, bezrobocie było powyżej 2 mln osób - mówił w środę premier Mateusz Morawiecki.
Subskrybuj Premier