Przejdź do treści

Konferencja naukowa we Włocławku: potencjał gospodarczy Dolnej Wisły

28 września br. odbyła się konferencja naukowa dotycząca wykorzystania potencjału terenów znajdujących się w obszarze Dolnej Wisły. Eksperci dyskutowali m.in. o kolejnych koniecznych inwestycjach, które pozwolą na dalszy rozwój różnych gałęzi gospodarki.
Minister Gróbarczyk: odnowa floty konieczna dla umacniania i budowania silnych urzędów morskich
25 września w Gdyni odbyła się ceremonia chrztu i podniesienia bandery na statku Zodiak II, zbudowanego w ramach projektu Nostrimaris.
Plany Wód Polskich w zakresie adaptacji do zmian klimatu na EKO FORUM
Szósta edycja Międzynarodowego Kongresu „EKO FORUM” stała się miejscem debaty o rozwoju gospodarki z użyciem nowoczesnych, pro-środowiskowych technologii. W trakcie wydarzenia Wiceprezes Wód Polskich Krzysztof Woś przedstawił plany inwestycyjne Gospodarstwa...
Morska Stocznia Remontowa "Gryfia" będzie miała nowy, duży dok
Morska Stocznia Remontowa "Gryfia" podpisała umowę na budowę nowego dużego doku.
Minister Gróbarczyk: sprawa awarii w oczyszczalni "Czajka" skierowana do prokuratury
Oddajemy do prokuratury sprawę awarii w oczyszczalni “Czajka”. Wniosek jest związany z niedopełnieniem obowiązków przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego - poinformował we wtorek minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.
Szczecin: obchody 40. rocznicy porozumień Sierpniowych
Dziś w Szczecinie obchodzimy 40 rocznicę porozumień Sierpniowych, które zakończyły strajki w Stoczni Szczecińskiej. W uroczystościach, uczestniczył podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej,...
Portal SIPAM już uruchomiony dla użytkowników
20 sierpnia 2020 roku Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oddaje do użytkowania przez interesariuszy zewnętrznych System Informacji Przestrzennej Administracji Morskiej (SIPAM)
Subskrybuj MGMiŻŚ